Biskupin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
234/4929/OGS
Powierzchnia działki
1 156 m2
Cena
180 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 1156 m2, położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Biskupin, gmina Chojnów, powiat legnicki.
Miejscowość Biskupin położona w otoczeniu pól, lasów oraz zbiorników wodnych, a za tym idzie, niski procent urbanizacji terenu, co sprzyja wypoczynkowi.
W bliskim otoczeniu znajdują się: obszar krajobrazu chronionego Doliny Czarnej Wody, tereny rekreacyjno sportowe, szlaki pisze i rowerowe, stadnina koni w Jaroszówce oraz rezerwat Torfowisk. Obszar słynie mikroklimatu zbliżonego do morskiego – powietrze zawiera dużą ilość jodu.

 Działki są ogrodzone z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej oraz utwardzonej drogi polnej od strony której znajduje się brama wjazdowa. Teren lekko pochyły, zamontowane zostały ledowe lamy oświetleniowe. Energia elektryczna oraz woda znajdują się przy działce (skrzynka elektryczna orz hydrant widoczne na zdjęciach). Na działce wykonana zostanie studnia głębinowa.

Istniej możliwość kupienia drewna na budowę domu - 100 kubików bali, sezonowane 7 lat, 1400 zł/kubik.
Wydane zostały warunki zabudowy działek – tereny mieszkaniowe.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej