Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
102/4929/OLW
Powierzchnia
50 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Medyczne, Biurowe, Inne
Cena
3 200 PLN
Kaucja
3200
Piętro
Parter
Liczba pięter
2

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości przedstawia do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o powierzchni 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Zgorzeleckiej w Bolesławcu.

Lokal znajduje się na parterze budynku położonym w ciągu handlowo – usługowym, przy deptaku o dużym natężeniu ruchu pieszych. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio od strony deptaku.

Atutem lokalu są duże przeszklone witryny, które doskonale sprawdzą się jako reklama naszej działalności. Lokal wyposażony w klimatyzację.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, galeria handlowa, obiekty rekreacyjno – sportowe, budynki użyteczności publicznej oraz ogólnodostępny parking przy budynku. Lokal ze względu na swoją lokalizację, doskonale nadaje się do prowadzenia różnorodnych usług handlowych, usługowych lub biurowych.

Na lokal składa się:
- sala sprzedaży/pomieszczenie biurowe – 38,00 m2
- pomieszanie socjalne na zapleczu – 9,20 m2
- WC – 2,80

Opłaty miesięczne :
- czynsz 3 200 zł
- opłaty za prąd, ogrzewanie, wodę według zużycia, wywóz nieczystości 

Wymagana jednomiesięczna kaucja w kwocie 3200 zł.

LOKALIZACJA W MIEJSCU O DUŻYM NATĘŻENIU RUCHU PIESZYCH !!!
Zapraszam na prezentację.


Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej