Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
59/4929/OOW
Cena
7 500 PLN
Cena za m2
10 PLN
Powierzchnia
750 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
20 672 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Rodzaj budynku
Hala

Opis nieruchomości

Do wynajęcia hala o powierzchni ok. 750 m2 położona w gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki. Posadzka betonowa nie pylna,  brama wjazdowe z poziomu zero, wysokosc 4 m, ogrzewanie. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się plac o pow.ok. 10 000 m2. Obiekt jest w trakcie remontu. W granicach działki znajdują się budynki magazynowo-produkcyjne, transformator 1MW.

Cena najmu uzależniona jest od warunków umowy, powierzchni, czasu trwania umowy, ewentualnej przebudowy lud dostosowania hali na potrzeby produkcji zgodnie z życzeniem Klienta. Na załączonych zdjęciach proponowany standard wykończenia. Proponowana stawka 10zł/m2 nie uwzględnia przygotowania powierzchni produkcyjnej i socjalno-biurowej.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Kaucja: 1-2

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej