Jelcz-Laskowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
18/4929/OOW
Cena
30 000 PLN
Cena za m2
10 PLN
Powierzchnia
3 000 m2
Powierzchnia produkcyjna
30000
Dostępne od
2017-04-10
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Hala
Woda
Tak
Prąd
Tak
Siła
Tak
Gaz
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Teren strzeżony
Tak
Monitoring
Tak
Wysokość składowania (m)
10

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia w hali przemysłowej przystosowana pod każdy rodzaj działalności. Obiekt ma powierzchnię 30 000 m.kw., znajduje się na terenie miasta Jelcz-Laskowice w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany, bardzo dobry dojazd od strony Oławy, Oleśnicy i Wrocławia. Hala ma wysokość 10-14 metrów, bramy wjazdowe z poziomu 0- wjazd-wyjazd, wewnętrzna komunikacja, posadzka nie pylna, pełna infrastruktura.

Możliwość przygotowania powierzchni do wybranego standardu wykończenia. Do wynajęcia jest ok. 10 000m2 z możliwością podziału na interesujące klienta powierzchnie na hali głównej oraz ponad 5000m2 pomieszczeń biurowych, socjalnych i usługowych, ok. 90 miejsc parkingowych, pomieszczenia magazynowe. Dodatkowo istnieje możliwość obsługi logistycznej.

Cena najmu uzależniona jest od warunków umowy, powierzchni, czasu trwania umowy, ewentualnej przebudowy lud dostosowania hali na potrzeby produkcji zgodnie z życzeniem Klienta.


W celu uzyskania szczegółowych informacji
proszę o kontakt z przedstawicielem biura.
Marcin Skrzypczyński tel. 572 344 554

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Kaucja: 1-2

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Mobile:
572 344 554
Email:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej