Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
65/4929/OLW
Powierzchnia
85 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Cena
1 530 PLN

Opis nieruchomości

Odstąpię dobrze prosperujący punkt kurierski działający na rynku od 6 lat. Przyszły właściciel punktu otrzyma w kwocie odstępnej: pełne wyposażenie (waga, meble, komputer, drukarka 3-funkcyjna, drukarka nalepek adresowych), bazę stałych klientów, umowy z DHL i POCZTEX, internet stacjonarny ORANGE. Istnieje możliwość rozszerzenia działalności np. o transport paczek na paletach lub umowę z innymi dostawcami.
Działalność prowadzona jest w lokalu o powierzchni 85 m2, który znajduje się w Bolesławcu, w dobrze skomunikowanej części miasta, z dogodnym dojazdem. Przed budynkiem znajduje się utwardzony plac oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe, obiekt monitorowany i strzeżony.
Lokal położony jest na parterze jednokondygnacyjnego budynku, składa się z pomieszczenia biurowego, dwóch pomieszczeń magazynowych oraz toalety. Na podłogach w lokalu znajdują się płytki co pozwala na łatwe utrzymanie czystości, okna PCV z roletami zewnętrznymi, ściany malowane farbą zmywalną. W lokalu ogrzewanie elektryczne, ciepła woda również z pieca elektrycznego.

OPŁATY: czynsz miesięczny za lokal 1530 zł + VAT plus zużycie energii elektrycznej.
ODSTĘPNE: do uzgodnienia

W celu uzyskania szczegółowych informacji
proszę o kontakt z przedstawicielem biura.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.3
  • Komunikacja: Autobus
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Rolety: Tak
  • Internet: Tak

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Mobile:
572344551
Email:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej