Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
55/4929/OLW
Powierzchnia
435,62 m2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Cena
5 500 PLN
Kaucja
1-3
Liczba pięter
1
Open Space
Tak
Wysokość pomieszczeń (cm)
270
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o powierzchni 472 m2 w niedalekiej odległości od centrum.
GOTOWY DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, idealny na pub, dyskotekę lub działalność cateringową. Lokal doskonale nadaje się do organizowania okolicznościowych imprez, bankietów i konferencji, wydarzeń kulturalnych, eventów firmowych. Z tyłu budynku znajduje się letni ogródek.
Miesięczna stawka czynszu wynosi 5500 zł + VAT za lokal bez wyposażenia.

Istniej możliwość odkupienia sprzętu: kuchnia firmy Fagor : zlewozmywaki, zmywak kapturowy, 2 komorowy piec do pizzy, frytkownica, grill, kuchnie gazowe, bemar, kostkarka oraz zastawa. Ergonomicznie zaprojektowana kuchnia umożliwia przygotowanie dużej ilości posiłków zapewniając bieżącą obsługę gości jak również codzienne przygotowanie i zapewnianie posiłków w szkołach, miejscach pracy.

Lokalizacja:
Bolesławiec 10-marca. Lokal znajduję się w budynku usługowo-handlowym obok marketu Carefour, przy drodze o dużym natężeniu ruchu. Po obu stronach budynku znajdują się liczne miejsca parkingowe.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Komunikacja: Autobus
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Mobile:
572 344 554
Email:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej