Przejęsław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
26/4929/OGS
Powierzchnia działki
9 799 m2
Cena
50 000 PLN
Przeznaczenie działki
Leśna
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na Sprzedaż działka leśna w gm. Osiecznica przeznaczona pod zabudowę związaną z gospodarką leśną. MPZP ustala zakaz zabudowy obiektami kubaturowymi za wyjątkiem zabudowy związanej z gospodarką leśną. Gospodarkę leśną określa się jako działalność leśną w zakresie urządzania, ochrony i zagospodarowania lasu, utrzymania i powiększania zasobów i upraw leśnych, gospodarowania zwierzyną, pozyskiwania – z wyjątkiem skupu – drewna, żywicy, choinek, karpiny, kory, igliwia, zwierzyny oraz płodów runa leśnego, a także sprzedaż tych produktów oraz realizację pozaprodukcyjnych funkcji lasu.

Działka o pow. 9799 m2 położona jest w otoczeniu zieleni przy osiedlu Okowa Leśna w Przejęsławiu, gm. Osiecznica. Gmina położona jest na obszarze Borów Dolnośląskich. Pośród kompleksów leśnych bogatych w runo i zwierzynę znajdują się liczne zbiorniki wodne ( zalew na Kwisie, jeziora, stawy hodowlane ) oraz rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe. Na terenie gminy znajdują się liczne ośrodki sportowo-rekreacyjne ( basen, boiska, stadnina koni, korty tenisowe...).

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej