Gryfów Śląski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
193/4929/OGS
Powierzchnia działki
973 m2
Cena
57 407 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

ZACHWYTAJĄCY KRAJOBRAZ! CISZA - TERENY ZIELONE! TO WSZYTKO MOŻESZ MIEĆ ZA JEDYNE 59ZŁ ZA 1 M2!

MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 9,73 ara (NR 5) dojazd do działki drogą asfaltową.

Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości Zacisze w powiecie lubański, 6 km od Gryfowa Śląskiego. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka grunty oznaczona są symbolem MN/4 tereny o zabudowie mieszkaniowej, jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej . 

Miejscowość znajduję się na Pogórzu Izerskim. Atutem działki jest niesamowity krajobraz na góry oraz tereny zielone. Zachwycająca panorama na Świeradów Zdrój oddalonego niecałe 15 km od Zacisza, zachęca do odwiedzenia tej słynącej z uzdrowisk miejscowości. Uroki owej miejscowości możemy podziwiać latem wybierając się na piesze wycieczki jak i zimą szusując po stokach narciarskich. 
 
Na terenie gminy znajduje się Jezioro Złotnickie (3 km od Zacisza) wraz z ośrodkiem wypoczynkowym, który zachęca do aktywnego wypoczynku oraz relaksu. 20 km dzieli nas od Lwówka Śląskiego słynącego  z Agatowego Lata. Jadąc dalej drogą wojewódzką nr 297 dotrzemy do przepięknego miasta słynącego z ceramiki - Bolesławca.

✅Dostępne działki:
1. NR 4 - 23,26 ar
2. NR 5 - 9,73 ar
3. NR 6 - 19,46 ar

Media : prąd - linia napowietrzna
              woda - własna studnia
 
Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca.
 
 
 

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Sklep, Las, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej