Lubomierz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
177/4929/OGS
Powierzchnia działki
901 m2
Cena
54 060 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę gruntu o powierzchni 9,01 ara w cenie 54 060 zł nr 7 według mapki, położoną w malowniczej miejscowości Lubomierz, powiat lwówecki. Działka gruntu ma kształt prostokąta, teren płaski. Dojazd do działek odbywa się drogą publiczną utwardzoną.
Media: woda i kanalizacja zostaną wykonane. 

Istnieje możliwość sprzedaży działek o powierzchni od 9 do 12 arów w cenie 60zł brutto za m2 -możliwość wystawienia FV.

W MPZP obszar oznaczony jest symbolem 3.MNU - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny zabudowy usługowej.
Przeznaczenie terenu:
1) podstawowe tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i/ lub zabudowy usługowej z dopuszczeniem działalności związanej z obsługą i naprawą pojazdów mechanicznych, usługami blacharskimi, lakierniczymi i wulkanizacyjnymi pojazdów mechanicznych,
2) dopuszczalne: istniejąca zabudowa wielorodzinna.

Lubomierz jest jednym z najstarszych i najmniejszych miast w województwie dolnośląskim. Miasto położone jest w atrakcyjnej lokalizacji na Pogórzu Izerskim.
W miasteczku odbywały się sceny do filmu "Sami swoi". W centrum Lubomierza znajduje się muzeum Kargula i Pawlaka.  
W niedalekiej odległości znajdują się:
apteka, przychodnia, sklep spożywczy, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły średnie oraz studnium policealne.

Lokalizacja działki umożliwia bardzo dobre połączenia z Lwówka Śląskiego (8 km) słynącego głównie z Agatowego Lata, Jeleniej Góry (30 km) (Uzdrowisko Cieplice), Bolesławca (25 km) (miasto ceramiki), czy uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Wleń (10 km).
Jeśli ktoś lubi górskie wędrówki to zaledwie 40 km od Lubomierza mamy przepiękne górskie miejscowości jak Karpacz czy Szklarska Poręba, a jeszcze bliżej bo niecałe 30 km może zachwycać się panoramą Świeradowa Zdrój.

Możliwość odliczenia podatku VAT.

Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca.

Osoba prowadząca:
Alicja Drozdek
Tel. 797 761 848
e-mail: alicja@msrnieruchomosci.plParametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej