Wykroty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
175/4929/OGS
Powierzchnia działki
756,30 m2
Cena
72 500 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu o pow. 756,3 m2  w miejscowości Wykroty, gmina Nowogrodziec. Działka gruntu położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dojazd do działki drogą asfaltową, teren płaski. Wymiary działki: 48m x 17m.

Media: woda na granicy działki, prąd na działce, kanalizacja na działce.

W MPZP grunt oznaczony symbolem - 26 Mw, Mwr - ustala się:
- Tereny istniejącego rozproszonego zainwestowania wiejskiego położone po wschodniej stronie drogi nr 12566 do Zagajnika.
- Lokalizacja nowej zabudowy na działkach plombowych oraz w granicach zainwestowania.

Miejscowość Wykroty znajduje się na szlaku drogi nr 94, jest to główna trasa, która prowadzi do dwóch atrakcyjnych miejscowości: Bolesławca oraz Zgorzelca. Atutem miejscowości jest bardzo dobrze rozbudowana strefa ekonomiczna w tym rejonie.

W niedalekiej odległości znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, szkoła podstawowa, punkt pocztowy, przychodnia lekarska oraz sklepy.

Cena: 72 500 zł

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Sklep, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej