Wykroty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
182/4929/OGS
Powierzchnia działki
7 371 m2
Cena
442 260 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu o pow. 7371 m2 w miejscowości Wykroty, gmina Nowogrodziec. Dojazd drogą asfaltową. Działka w kształcie prostokąta.
Media: woda i prąd na granicy działki.

W MPZP grunt oznaczony symbolem 25 Mw, Mwr - Tereny rozproszonego zainwestowania wiejskiego.
W obrębie terenów zainwestowania wiejskiego dopuszcza się lokalizację zabudowy zagrodowej, mieszkaniowej i usługowej, nieuciążliwej produkcji i magazynowo-składowej oraz zainwestowania służącego celom publicznym, w tym związanego z gospodarką komunalną. 

Działka położona jest w cichej i spokojnej lokalizacji z dala od aglomeracji miejskiej. Sąsiedztwo stanowi rozproszona zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Miejscowość Wykroty znajduje się na szlaku drogi nr 94, jest to główna trasa, która prowadzi do dwóch atrakcyjnych miejscowości: Bolesławca oraz Zgorzelca. Atutem miejscowości jest bardzo dobrze rozbudowana strefa ekonomiczna w tym rejonie.

CENA: 60 zł za 1 m2

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej