Wykroty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
212/4929/OGS
Powierzchnia działki
4 700 m2
Cena
291 400 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż słoneczną działkę gruntu o powierzchni 4700 m2, działka znajduje się w miejscowości Wykroty gm. Nowogrodziec.
Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dojazd do działki drogą asfaltową, bliskość lasu oraz terenów zielonych urozmaica to miejsce. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, teren płaski.

Dostępne media: woda, prąd - w drodze bezpośrednio przy działce.
 
W MPZP grunt oznaczony symbolem 25 Mw, Mwr - Tereny rozproszonego zainwestowania wiejskiego.

W obrębie terenów zainwestowania wiejskiego dopuszcza się lokalizację zabudowy zagrodowej, mieszkaniowej i usługowej, nieuciążliwej produkcji i magazynowo-składowej oraz zainwestowania służącego celom publicznym, w tym związanego z gospodarką komunalną. 

Działka położona jest w cichej i spokojnej lokalizacji z dala od aglomeracji miejskiej. Sąsiedztwo stanowi rozproszona zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Miejscowość Wykroty znajduje się na szlaku drogi nr 94, jest to główna trasa, która prowadzi do dwóch atrakcyjnych miejscowości: Bolesławca oraz Zgorzelca. Atutem miejscowości jest bardzo dobrze rozbudowana strefa ekonomiczna w tym rejonie.

Niedalekiej odległości znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, szkoła podstawowa, punkt pocztowy, przychodnia lekarska oraz sklepy.


CENA: 62 zł/m2
 

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Kościół, Rzeka, Plac zabaw, Szkoła, Las, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej