Pławna Górna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
166/4929/OGS
Powierzchnia działki
3 400 m2
Cena
200 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Studnia
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu, położoną w miejscowości Pławna Górna, 8 km od Lwówka Śląskiego. Obszar w studium zagospodarowania gminy Lubomierz oznaczony jest symbolem MP – Tereny z przewagą zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zagrodowej oraz usług i produkcji niekolidujących z funkcją mieszkaniową .

Działka o powierzchni – 34,00 ara.

Media:
- prąd na działce,
- woda – ujście ze studni na działce,
- kanalizacja – możliwość wybudowania ekologicznego szamba.

Atutem jest niesamowity krajobraz, który otacza działkę.

Lokalizacja działki umożliwia bardzo dobre połączenia z Lwówka Śląskiego (8 km) słynącego głównie z Agatowego Lata, Lubomierza (6 km) (Sami Swoi), Jeleniej Góry (30 km) (Uzdrowisko Cieplice), Bolesławca (25 km) (miasto ceramiki), czy uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Wleń (10 km).
Jeśli ktoś lubi górskie wędrówki to zaledwie 40 km od Pławnej mamy przepiękne górskie miejscowości jak Karpacz czy Szklarska Poręba, a jeszcze bliżej bo niecałe 30 km może zachwycać się panoramą Świeradowa Zdrój.

Ponadto z Lwówka Śląskiego do Pławnej prowadzi nowa trasa rowerowa (ok. 9km) - nowoczesna i bezpieczna, przecinająca Szwajcarię Lwówecką.

W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła, sklepy, przystanek autobusowy, Zamek Legend Śląskich, zabytkowy kościół św. Tekli, krzyż pokutny, kapliczki czy wapiennik m.in. dzięki któremu do Pławnej tak tłumnie przyjeżdżają turyści.

Cena: 200 000 zł
Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca !!!
Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej