Kraśnik Górny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
137/4929/OGS
Powierzchnia działki
12 936 m2
Cena
255 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
71
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

działka budowlana + rolna, łączna pow. 1,2936 ha, zabudowania, media na działce, Kraśnik Górny.

Na sprzedaż dwie działki gruntu położone w miejscowości Kraśnik Górny, powiat bolesławiecki. Działka gruntu zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni 1936 m2, w MPZP oznaczona symbolem Mz - tereny zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej, dojazd do działki drogą asfaltową, media bezpośrednio na działce, wymiary 27 X 71. Budynek gospodarczy parterowy z poddaszem o powierzchni około 250 m2, murowany. Działka gruntu o powierzchni 11000 m2, w MPZP oznaczona symbolem Rp- tereny rolne wyłączone spod zabudowy, dojazd do działki drogą utwardzoną, wymiary: 27 X 400.

W sąsiedniej miejscowości: sklep, dyskont spożywczy, szkoła podstawowa. W niedalekiej odległości znajdują się przystanek autobusowy oraz liczne tereny zielone dla aktywnie spędzających czas wolny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Podwórko
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Telefon:
572344551
E-mail:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej