Przejęsław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
109/4929/OGS
Powierzchnia działki
3 324 m2
Cena
184 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
62
Długość działki (mb.)
52
Prąd
Bezpośrednio na działce
Miejska na działce
Miejska na działce
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana z projektem na 9 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Obecnie na działce znajduje się budynek - pełna dokumentacja na przebudowę i zmianę użytkowania oraz pozwolenie na budowę do wglądu dla osób zainteresowanych. Powierzchnia użytkowa projektowanego budynku wynosi 880,5 m2. Koncepcja przebudowy zakłada miejsca postojowe przed budynkiem oraz dostęp do ogródków dla każdego mieszkania.
Działka o pow. 3324 m2 położona jest w otoczeniu zieleni na osiedlu Okowa Leśna w Przejęsławiu, gm. Osiecznica. Gmina położona jest na obszarze Borów Dolnośląskich. Pośród kompleksów leśnych bogatych w runo i zwierzynę znajdują się liczne zbiorniki wodne ( zalew na Kwisie, jeziora, stawy hodowlane ) oraz rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe. Na terenie gminy znajdują się liczne ośrodki sportowo-rekreacyjne ( basen, boiska, stadnina koni, korty tenisowe...).


Działka z pozwoleniem na budowę.
Podana cena nie zawiera podatku VAT.

W celu uzyskania szczegółowych informacji
prosimy o kontakt z przedstawicielem biura.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Widok na: Inne budynki, Las
  • Obecna zabudowa działki: Inna

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Mobile:
572 344 554
Email:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej