Tomisław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
51/4929/ODS
Cena
100 000 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
76,50 m2
Powierzchnia
76,50 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Rok budowy
2017
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Bliźniak
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
Piec
Garaż (liczba miejsc)
1

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom do remontu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Tomisław. Budynek położony jest na działce o powierzchni 500 m2. Na działce znajduje się również garaż wolnostojący.

Budynek przeznaczony do remontu, powierzchnia parteru liczy 76,5 m2, możliwość wykonania stropu i zrobienia poddasza użytkowego. W budynku zostały wymienione okna oraz drzwi wejściowe, dom docieplony styropianem, na dachu znajduje się blachodachówka.
Budynek mieszkalny nie jest podpiwniczony, podpiwniczony został garaż gdzie znajduje się kotłownia.
Media : kanalizacja z sieci miejskiej, woda z sieci miejskiej, prąd.

W niedalekiej odległości znajduje się sklep, szkoła podstawowa w Osieczowie. Gmina położona jest na obszarze Borów Dolnośląskich. Pośród kompleksów leśnych bogatych w runo i zwierzynę znajdują się liczne zbiorniki wodne ( zalew na Kwisie, jeziora, stawy hodowlane ) oraz rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe. Na terenie gminy znajdują się liczne ośrodki sportowo-rekreacyjne ( basen, boiska, stadnina koni, korty tenisowe...).

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ogrodzenie: Siatka

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Mobile:
572344551
Email:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej