Zebrzydowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
68/4929/ODS
Cena
1 100 000 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia działki
2 400 m2
Rok budowy
2004
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania
Piec
Garaż (liczba miejsc)
1

Opis nieruchomości

Wyjątkowa oferta!
Na sprzedaż zabudowana działka gruntu o powierzchni 2400 m2 położona w miejscowości Zebrzydowa. Na działce gruntu znajdują się: budynek mieszkalny o powierzchni 200 m2, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku, piętrowy budynek biurowo-mieszkalny o powierzchni 40m2 pomieszczenia gospodarcze i warsztatowe oraz utwardzony plac.

Budynek mieszkalny wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany z cegły, dachówka ceramiczna, okna drewniane. Na powierzchnię budynku mieszkalnego składa się sześć mieszkań (pięć mieszkań jednopokojowych i jedno mieszkanie dwupokojowe). We wszystkich mieszkaniach znajduje się oddzielna kuchnia i łazienka. Mieszkania są wyposażone i przygotowane dla 4-5 osób - obecnie wszystkie wynajęte. Budynek mieszkalny sprzedawany z pełnym wyposażeniem. Budynek ogrzewany z własnego pieca na ekogroszek.
Wolnostojący budynek biurowy może zostać zaaranżowany na kolejne mieszkanie.

Nieruchomość w całości ogrodzona, narożna działka posiada dwie asfaltowe drogi dojazdowe - gminne. Plac przy budynku utwardzony kostką, natomiast plac przy pomieszczeniach gospodarczych utwardzony płytami betonowymi.

Istnieje możliwość przejęcia funkcjonującego składu opału.

W niedalekiej odległości znajdują się sklep, przystanek autobusowy oraz liczne tereny rekreacyjne.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ogrodzenie: Mieszane

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej