Warta Bolesławiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
76/4929/ODS
Cena
415 000 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
114 m2
Powierzchnia
114 m2
Powierzchnia działki
5 454 m2
Rok budowy
1920
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ domu
Piętro domu

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 5454 m2 z zabudowaniami gospodarczymi oraz częścią mieszkalną, położona w Warcie Bolesławieckiej. Teren działki w całości ogrodzony, z dużą bramą wjazdową z drogi asfaltowej, działka zagospodarowana licznymi nasadzeniami drzew i krzewów, wydzielona została również część ogrodu warzywnego oraz część rekreacyjna z miejscem do wypoczynku, drewnianą altaną i paleniskiem.

ZABUDOWANIA GOSPODARCZE o łącznej powierzchni ok. 550 m2.
Dwie stodoły, wolnostojący garaż, piętrowy wolnostojący budynek gospodarczy o powierzchni ok. 80 m2, drewniana wiata, piętrowy budynek gospodarczy połączony bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym, z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe. Budynki budowane w technologii tradycyjnej, murowanej, dach pokryte, szczelne.

Budynek mieszkalny wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany, pokryty dachówką. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie wyremontowane, nie wymaga wkładu finansowego. Na lokal składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz o łącznej powierzchni po podłodze ok. 114 m2.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ogrodzenie: Mieszane

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej