Nowa Sól

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
6/4929/OOW
Cena
67 600 PLN
Cena za m2
13 PLN
Powierzchnia
5 200 m2
Powierzchnia biurowa
600
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Hala
Typ hali
Inny
Rok budowy
1992
Woda
Tak
Prąd
Tak
Siła
Tak
Przydział mocy energia elektryczna (KW)
10000
Gaz
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Teren strzeżony
Tak
Ochrona
Tak
Wentylacja
Tak
Świetliki
Tak
Oświetlenie
Tak
Siatka słupów
Tak
Wysokość składowania (m)
10
Posadzka
Bezpyłowa
Nośność posadzki (kg/m2)
5000
Suwnice
Tak
Nośność suwnicy (kg)
12

Opis nieruchomości

Obiekt składa się z hali głównej, magazynu technicznego, pomieszczeń socjalnych w hali i magazynie oraz części biurowo socjalnej o łącznej pow. ok. 5200 m2
Magazyn techniczny - hala dwunawowa, dwu- i trzykondygnacyjna. Nawa zewnętrzna trzykondygnacyjna, nawa wewnętrzna dwukondygnacyjna. Poza pomieszczeniami magazynowymi w nawie skrajnej hali wydzielono pomieszczenia biurowe oraz węzły sanitarne. Komunikację pomiędzy piętrami zapewniają dwie klatki schodowe oraz dźwig towarowo-osobowy. W nawie dwukondygnacyjnej na poziomie + 8.00 m jest zamontowana suwnica pomostowa. Poziom posadzki parteru hali magazynowej znajduje się na wysokości 0.80 m powyżej poziomu terenu. W poziomie parteru przedłużeniem posadzki jest rampa załadowcza usytuowana przy ścianie szczytowej hali od strony zachodniej. Budynek magazynowy jest użytkowany zgodnie z przeznaczeniem.
Hala - spełnia funkcję produkcyjną. Budynek halowy w zabudowie zwartej przylegający ścianą podłużną do budynku magazynu technicznego. Hala jednonawowa o konstrukcji stalowej. Budynek hali jest obiektem jednoprzestrzennym. W hali znajduje się suwnica pomostowa. Hala ma połączenie komunikacyjne z budynkiem socjalnym oraz budynkiem biurowym, usytuowanymi wzdłuż zewnętrznych ścian hali.
Biura - budynek dwukondygnacyjny wykonany w technologii tradycyjnej, ze ścianami murowanymi i stropodachem żelbetowym, prefabrykowanym. W poziomie parteru mieszczą się pomieszczenia biurowe i socjalne z sanitariatami, na piętrze szatnie, pomieszczenia sanitarne i stołówka. Przy budynku znajduje się trafostacja. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony. Istnieje możliwość wynajęcia gruntu przy hali.

Cena ofertowa 13 zł/m2.
Cena najmu uzależniona jest od warunków umowy, powierzchni, czasu trwania umowy, ewentualnej przebudowy lud dostosowania hal na potrzeby produkcji zgodnie z życzeniem Klienta.

W celu uzyskania szczegółowych informacji
proszę o kontakt z przedstawicielem biura.
Marcin Skrzypczyński

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Kaucja: tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej