Nowa Sól

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1/4929/OOW
Cena
61 750 PLN
Cena za m2
13 PLN
Powierzchnia
4 750 m2
Dostępne od
2016-10-01
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Rodzaj budynku
Hala
Rok budowy
1981
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia hala produkcyjna z suwnicami 25T, 12T, 8T, 5, energia elektryczna 1MW, z możliwością zwiększenia - przy obiekcie znajduje się nowa stacja trafo !!

Jest to hala 1-kondygnacyjna, 1-nawowa (144m x 24m) i w części 2-nawowa (24m x 50m), wykonana w konstrukcji stalowej. Rozpiętość osiowa wynosi 24 m. W każdej nawie znajdują się suwnice pomostowe sterowane ręcznie "z dołu". Doświetlenie hali zrealizowane jest poprzez świetliki kalenicowe latarniowe z doświetleniem bocznym. Posadzka betonowa.
- bramy wjazdowe po obu stronach ( ponad gabaryt 5,5x6,5 oraz 4x4,5 ),
- bramy z poziomu "0",
- wysokość 12m,
- suwnica 25T, 12T, 8T, 5T
- posadzka 5t/m2,
- własne ujęcie wody,
- plac manewrowy,
-miejsca parkingowe,
- grunt przy hali.
Budynek hali wchodzi w skład kompleksu obiektów i jest elementem "monobloku". Hala połączona jest komunikacyjnie i technologicznie z główną halą monobloku. Główna hala ma powierzchnię 12 000 m2 i jest podzielona na 5 naw. Każda z naw wyposażona jest w suwnice pomostowe oraz suwnice konsolowe boczne. Poszczególne hale ze względów funkcjonalnych częściowo oddzielone są od siebie ściankami działowymi. Łączna powierzchnia monobloku wynosi ok 21 100 m2 + pomieszczenia socjalne i biurowe ok 1 800 m2. Na terenie obiektu znajdują się mniejsze hale magazynowe.
Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych naw w głównej hali lub całego obiektu.
Cena ofertowa 13 zł/m2.
Cena najmu uzależniona jest od warunków umowy, powierzchni, czasu trwania umowy, ewentualnej przebudowy lud dostosowania hal na potrzeby produkcji zgodnie z życzeniem Klienta.

W celu uzyskania szczegółowych informacji
proszę o kontakt z przedstawicielem biura.
Marcin Skrzypczyński

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Kaucja: tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej