Jelcz-Laskowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
18/4929/OOW
Cena
36 000 PLN
Cena za m2
12 PLN
Powierzchnia
3 000 m2
Dostępne od
2017-04-10
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Rodzaj budynku
Hala
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia w hali przemysłowej przystosowana pod każdy rodzaj działalności. Obiekt ma powierzchnię 30 000 m.kw., znajduje się na terenie miasta Jelcz-Laskowice w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany, bardzo dobry dojazd od strony Oławy, Oleśnicy i Wrocławia. Hala ma wysokość 10-14 metrów, bramy wjazdowe z poziomu 0- wjazd-wyjazd, wewnętrzna komunikacja, posadzka nie pylna, pełna infrastruktura.

Możliwość przygotowania powierzchni do wybranego standardu wykończenia. Do wynajęcia jest ok. 10 000m2 z możliwością podziału na interesujące klienta powierzchnie na hali głównej oraz ponad 5000m2 pomieszczeń biurowych, socjalnych i usługowych, ok. 90 miejsc parkingowych, pomieszczenia magazynowe. Dodatkowo istnieje możliwość obsługi logistycznej.

Cena najmu uzależniona jest od warunków umowy, powierzchni, czasu trwania umowy, ewentualnej przebudowy lud dostosowania hali na potrzeby produkcji zgodnie z życzeniem Klienta.


W celu uzyskania szczegółowych informacji
proszę o kontakt z przedstawicielem biura.
Marcin Skrzypczyński tel. 572 344 554

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Kaucja: 1-2

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej