Polkowice

rynek Rynek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1980
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1

Opis nieruchomości

Do wynajęcia funkcjonalne, wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone w centrum miasta, ul. Rynek. Lokal mieszkalny po remoncie, wyposażony w meble kuchenne oraz sprzęt AGD i RTV, szafy w zabudowie, łóżko sypialniane, całość utrzymana w jasnych kolorach, ogrzewanie z sieci miejskiej.

Na powierzchnię lokalu składają się:
- salon z aneksem kuchennym,
- wypialnia z małą garderobą,
- łązienka,
- komunikacja.

W niedalekiej odległości znajdują się sklepy spożywcze, handlowo-usługowe, punktu gastronomiczne, obiekty sportowo-rekreacyjne, budynki użyteczności publicznej, park Śródmiejski, bezpośrednio przy budynku znajdują się miejsca parkingowe.

Miesięczne opłaty: stawka czynszu 2000 zł, media (woda, prąd, ogrzewanie- rozliczenie zgodnie ze wskazaniami liczników).
Wymagana kaucja 2000 zł

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej