Gromadka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
1980
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
20

Opis nieruchomości

Hotel robotniczy - wyposażone pokoje.

Do wynajęcia obiekt dla pracowników położony w miejscowości Gromadka, gm. Gromadka, w odległości 5 km od Legnickiej SSE oraz 7 km od autostrady A4 (w bliskiej odległości węzeł autostradowy A4/A18 oraz węzeł drogowy A4/DK94).

Budynek jest w trakcie kompleksowego remontu i będzie dostępny od lipca 2019 roku. Wszystkie pokoje zostaną wyposażone w meble (łóżka, szafy, stoły, krzesła), kuchnie zostaną wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Dodatkowo przygotowane zostaną pomieszczenia gospodarcze (pralnia, suszarnia, palarnia). Przy budynku wydzielone zostaną miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania. Teren będzie ogrodzony i strzeżony.

PARTER: 20 łóżka, pokoje 2-4 osobowe, części wspólne - kuchnia, jadalnia, łazienki, natryski, toalety.
PIĘTRO: 38 łóżek, pokoje 2-5 osobowe, części wspólne - kuchnia, łazienki, natryski, toalety.
PODDASZE: 26 łóżek, pokoje 2-5 osobowe z oddzielnymi łazienkami i aneksami kuchennymi.

Na obecnym etapie prac istnie możliwość przygotowania obiektu do potrzeb przyszłego Najemcy. Proponujemy wynajem całego obiektu, piętra lub części – szczegóły do uzgodnienia. Istnieje możliwość przygotowania wszystkich pokoi z oddzielnymi łazienkami i aneksami kuchennymi.
W przypadku najmu obiektu przez 1 firmę możliwy jest transport pracowników.

CENA NAJMU:
- cały obiekt: ok. 18 zł/dzień
- piętro: ok. 20-22 zł/dzień
- część piętra/pokoje – ok. 23-25 zł/dzień

W celu uzyskania szczegółowych informacji
prosimy o kontakt z przedstawicielem biura.

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Mobile:
572 344 554
Email:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej