Bolesławiec

ul. Staroszkolna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
163/4929/OMS
Cena
334 294,80 PLN
Powierzchnia
70,23 m2
Cena za m2
4 760 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2020
Piętro
1
Liczba pięter
4
Winda
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Rozkładowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż środkowe, słoneczne mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 70,23 m2. Mieszkania znajdują się w budynku na nowo budowanym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Mieszkanie zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny ułatwiający dowolną aranżację przestrzeni, z dużym, nasłonecznionym balkonem. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy komórka lokatorska.
W budynku znajduje się garaż podziemny z 30 miejscami parkingowymi oraz nowoczesna winda. Budynek 5 kondygnacyjny, z podziemnym garażem zostanie wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej, docieplony styropianem.

Standard wykończenia mieszkań: okna trzyszybowe (możliwość montażu rolet), parapety zewnętrzne i wewnętrzne, instalację elektryczną, antenową, internetową(światłowody), instalację wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami, tynki gipsowe, posadzki betonowe, drzwi wejściowe do mieszkania, szklane balustrady na balkonach.

Osiedle Staroszkolna połączy w sobie komfort zamieszkania poza ścisłym centrum miasta z bliskością terenów rekreacyjnych i dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Osiedle powstaje w bezpośrednim otoczeniu istniejącego osiedla mieszkaniowego, na którym znajdują się przedszkole, szkoła, przychodnia, sklepy, tereny sportowe, przystanki autobusowe, wybudowane zostaną 2 parki handlowe.

W ofercie mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe – proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC.
Termin realizacji - III kwartał 2020 r.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2.5
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Sklep, Przychodnia lekarska, Fitnes, Szkoła, Przedszkole, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół
  • Widok na: Panorama miasta, Podwórko, Pola, Inne budynki

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Mobile:
572 344 554
Email:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej