Bolesławiec

ul. Mostowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
201/4929/OMS
Cena
315 000 PLN
Powierzchnia
67,50 m2
Cena za m2
4 666,67 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
2021
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Rozkładowe
Powierzchnie pokoi
30,3/12,2/12,1
Typ kuchni
Aneks
Wysokość pomieszczeń (cm)
260
Klasyczny

Opis nieruchomości

Nadrzeczna 2 - Komunikat Dewelopera,

w obliczu pandemii COVID-19 i w następstwie bieżących wydarzeń, które w różnym stopniu wpływają na wszystkie gałęzie gospodarki, wprowadzone ogólnokrajowe środki ostrożności pragniemy poinformować Państwa, że Nasza firma i podmioty z nami współpracujące, celem zminimalizowania nowego i nieznanego nam na taką skalę ryzyka, dążymy do zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa, tym samym utrzymania ciągłości wszystkich procesów budowlanych i obsługi klientów w możliwie niezakłóconej formie. Prace przy wznoszeniu budynków organizowane są każdego dnia ze zdwojoną siłą, już teraz wytrwale realizujemy kolejne etapy budowy, gwarantujące powodzenie kontynuowania aktualnej inwestycji mieszkaniowej Nadrzeczna 2, przy ul. Mostowej w Bolesławcu.

Warte podkreślenia jest obecne, blisko miesięczne, wyprzedzenie względem zaplanowanego pierwotnie harmonogramu budowy.

Z wyrazami szacunku,
Biuro Dewelopera

Lokal mieszkalny numer B2
3 pokojowe mieszkanie (67,5 m2) z balkonem + miejsce postojowe
opcja ANTRESOLA PLUS - dodatkowo ok 30 m2 !!

Planowane zakończenie inwestycji 31.05.2021r.

1. Nadrzeczna 2
W sąsiedztwie zakończonej budowy osiedla „Nadrzeczna 1” Mieszkania z ogrodami, w północnej części miasta Bolesławiec powstaje zespół kameralnych budynków w niskiej zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze, zlokalizowanych w pobliżu terenów rekreacyjnych przy bolesławieckim wiadukcie.

Mieszkania Nadrzeczna 2 to kolejna inwestycja wrocławskiego dewelopera realizowana w otoczeniu zieleni w bliskim sąsiedztwie rzeki. Prezentujemy 28 mieszkań w dwukondygnacyjnej zabudowie szeregowej, wszystkie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane z ogródkami, balkonami i miejscami postojowymi.

2. Najlepszy adres w Bolesławcu

Mieszkania Nadrzeczna 2 oddalone są o kilka minut od centrum Bolesławca. Główną zaletą tej lokalizacji jest jej kameralność w połączeniu z dostępem do otaczających ją obiektów. Mieszkańcy mają możliwość odpoczynku i aktywnego relaksu koło domu korzystając z obiektów sportowo-rekreacyjnych, ścieżek biegowych i tras rowerowych.

W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, plac zabaw, klub fitness, siłownia, dyskont spożywczy, trzy przystanki MZK.

Wysoki komfort zapewnia bardzo dobry dojazd z centrum miasta. Wszystkie te udogodnienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

3. Doskonała funkcjonalność
Zespół dewelopera opracował autorski projekt osiedla w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Doskonały układ domów północ – południe zapewnia dostęp światła słonecznego w każdym mieszkaniu przez cały dzień. Wejścia do budynków, miejsca postojowe zostaną wykonane z kostki betonowej i połączone z wybudowanym specjalnie nowym wewnętrznym dojazdem (ciąg pieszo-jezdny), a granice ogródków pomiędzy budynkami zostaną wydzielone ogrodzeniem panelowym. Lokale mieszkalne oferujemy w podwyższonym stanie deweloperskim. Wyjątkowy komfort i oszczędności w kosztach ogrzewania zapewnią rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy i nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy. Na nabywców lokali piętra czekać będą dodatkowe powierzchnie na balkonach i poddasza do dalszej adaptacji w ramach opcji ANTRESOLA PLUS.

Przedsprzedaż/rezerwacja mieszkań

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Plac zabaw, Rzeka, Fitnes, Restauracja, Las, Park, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej