Bolesławiec

ul. K. I. Gałczyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
359/4929/OMS
Cena
434 900 PLN
Powierzchnia
64,50 m2
Cena za m2
6 742,64 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2024
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Winda
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Typ mieszkania
Rozkładowe
Powierzchnie pokoi
24,1/13,7
Typ kuchni
Aneks
Wysokość pomieszczeń (cm)
265

Opis nieruchomości

Na START Gałczyńskiego - najszybszy termin oddania mieszkań do użytkowania !!

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem od strony południowo – zachodniej.
To już ostatnie dostępne mieszkania w klatkach A i C.

Lokale oddane zostaną w podwyższonym stanie deweloperskim, a największym atutem będą zewnętrzne rolety we wszystkich oknach oraz centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Wygodne parkowanie umożliwią miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym. Budynek obsługują trzy wewnętrzne klatki schodowe oraz trzy windy, umożliwiające dostęp do parkingu podziemnego oraz mieszkań w całym budynku. 

NA START znajduje się w funkcjonalnej przestrzeni doskonale zorganizowanego, istniejącego i lubianego przez mieszkańców osiedla. W najbliższej okolicy dostępne są placówki edukacyjne (przedszkole, szkoła podstawowa), przychodnia lekarska, place zabaw, boiska, miejsca rekreacji i odpoczynku, siłownia, sala fitness, pasaż handlowy, dyskonty spożywcze, market oraz przystanki autobusowe. Lokalizacja ta zapewnia szybki dojazd do centrum Bolesławca. Dużą zaletą są bezpośrednie połączenia autobusowe darmową komunikacją.

Decydując się na zakup mieszkania od wiarygodnego dewelopera zyskujesz:
- osłonę przeciw inflacyjną
- notarialną gwarancja stałej ceny
- gwarancje ukończenia inwestycji
- 5 letnią rękojmie

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Plac zabaw, Hala sportowa, Fitnes, Szkoła, Przedszkole, Centrum handlowe, Kościół, Przychodnia lekarska

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej