Bolesławiec

ul. Graniczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
438/4929/OMS
Cena
429 900 PLN
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
7 165 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
2024
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Typ mieszkania
Rozkładowe
Powierzchnie pokoi
9,5/9,6/27,4
Typ kuchni
Aneks
Wysokość pomieszczeń (cm)
265

Opis nieruchomości

PROGRAM Czas na Mieszkanie
Jeśli planujesz zakup nieruchomości (mieszkania lub domu) jeszcze w tym roku, możesz skorzystać z programu Czas na Mieszkanie, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Zyskujesz notarialną gwarancję stałej ceny oraz czas na sprawdzenie, potwierdzenie i uzyskania finansowania do końca września 2023 roku.
Klienci przystępujący do programu Czas na Mieszkanie podpisują bez żadnego ryzyka umowę deweloperską, która na tym etapie zobowiązuje do wpłaty jedynie 10% wartości mieszkania i jednocześnie gwarantuje niezmienność ceny. Co ważne, do końca września 2023 roku odstąpienie od umowy z powodu braku uzyskania finansowania nie będzie wiązało się z utratą jakiejkolwiek części wpłaconej na początku zaliczki.

Program Czas na Mieszkanie dotyczy 2 projektów i ich etapów, znajdujących się w fazie realizacji, skontaktuj się z Nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty.

W sąsiedztwie realizowanej budowy osiedla Apartamenty nad Bobrem Mieszkania z ogrodami, w północnej części miasta Bolesławiec powstaje zespół kameralnych budynków w niskiej zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze, zlokalizowanych w pobliżu terenów rekreacyjnych i terenów zielonych, na skraju osiedla Staszica.
Apartamenty nad Bobrem to kolejna inwestycja bolesławieckiego dewelopera realizowana w otoczeniu zieleni w bliskim sąsiedztwie rzeki. W IV etapie inwestycji prezentujemy 10 mieszkań w dwukondygnacyjnej zabudowie szeregowej, wszystkie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane  z ogródkami, balkonami i miejscami parkingowymi.

Apartamenty  oferujemy w podwyższonym stanie deweloperskim. WYJĄTKOWY KOMFORT I OSZCZĘDNOŚCI W KOSZTACH OGRZEWANIA zapewnią elektryczne rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy i nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy. Na Nabywców apartamentów piętra czekać będą dodatkowe powierzchnie na balkonach i poddasza do dalszej adaptacji.
 
Proponujemy 2 rodzaje apartamentów:
3 pokojowy apartament, na parterze, o powierzchni 57,1 m2 składający się z: korytarza (4,6m2), dwóch sypialni (9,5m2 i 9,6m2), salonu z kuchnią (27,4m2), łazienki 4,8m2.
3 pokojowy apartament, na I piętrze, o powierzchni 60 m2 składający się z: przedsionka (1,7m2), salonu z kuchnią (30,2m2), dwóch sypialni (9,7m2 i 12,0m2), łazienki (4,2m2), schowka (2,2m2) + balkon (7,0m2), schody (3,9m2) oraz STRYCH (26,75m2) DODATKOWO 26,75 m2 powierzchni bez skosów– po podłodze ok 60m2!!

Ogłoszenie dotyczy apartamentu na I piętrze.
Termin realizacji II kwartał 2024 roku.

Standard wykończenia – podwyższony deweloperski:
- pustak ceramiczny,
- tynki gipsowe,
- schody betonowe,
- izolacja termiczna stropu poddasza z wełny mineralnej,
- izolacja zewnętrzna styropian 15 cm,
- dachówka w kolorze antracytowym,
- okna 3 szybowe w kolorze drewnopodobnym z elektrycznymi roletami,
- ogrzewanie zasilane energooszczędnym, dwufunkcyjnym piecem gazowym,
- przyłącze wodno - kanalizacyjne oraz instalacja wewnętrzna z wyprowadzonymi podłączeniami do urządzeń sanitarnych,
- całość ogrodzona z boku i tyłu budynku,
- parking oraz dojścia do budynków wyłożone kostką.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Przychodnia lekarska, Jezioro, Rzeka, Szkoła, Sklep

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej