Węgliniec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
222/4929/OMS
Cena
135 000 PLN
Powierzchnia
58,50 m2
Cena za m2
2 307,69 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
0
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rodzaj ogrzewania
Piec
Typ mieszkania
Z pokojem przechodnim
Komórka
Tak
Ogród
Tak
Piwnica
Tak
Czynsz administracyjny
42 PLN

Opis nieruchomości

Na sprzedaż słoneczne i ciepłe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,50 m2, położone na parterze kamienicy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Węgliniec.

Na powierzchnię lokalu mieszkalnego składają się: kuchnia, łazienka, dwa pokoje, położone na parterze budynku oraz jeden pokój znajdujący się na poddaszu kamienicy. Do mieszkania przynależą trzy piwnice o łącznej powierzchni 36,80 m2, z niezależnym wejściem (suterena). Obok kamienicy znajduje się budynek wolnostojący w którym zostały wydzielone komórki, jedna z nich przynależna do mieszkania. Przy budynku znajduje się ogródek działkowy oraz garaż do dyspozycji przyszłego właściciela.
Lokal mieszkalny posiada własne ogrzewanie centralne z pieca wszystkopalnego, woda ciepła z pieca oraz nowego bojlera z grzałką elektryczną.

Budynek po remoncie dachu, planowane jest ocieplenie elewacji oraz remont klatki schodowej. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Strych do wspólnego użytku mieszkańców.

W niedalekiej odległości znajdują się: dyskonty spożywcze, bank, apteka, szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, park, stacja kolejowa, przystanek autobusowy.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Park, Plac zabaw, Zabudowa niska, Apteka, Bazarek, Sklep, Bank, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Podwórko

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Telefon:
572344551
E-mail:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej