Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
436/4929/OMS
Cena
389 900 PLN
Powierzchnia
57,10 m2
Cena za m2
6 828,37 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
2024
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Typ mieszkania
Rozkładowe
Powierzchnie pokoi
9,5/9,6/27,4
Typ kuchni
Aneks
Wysokość pomieszczeń (cm)
265

Opis nieruchomości

PROGRAM Czas na Mieszkanie
Jeśli planujesz zakup nieruchomości (mieszkania lub domu) jeszcze w tym roku, możesz skorzystać z programu Czas na Mieszkanie, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Zyskujesz notarialną gwarancję stałej ceny oraz czas na sprawdzenie, potwierdzenie i uzyskania finansowania do końca września 2023 roku.
Klienci przystępujący do programu Czas na Mieszkanie podpisują bez żadnego ryzyka umowę deweloperską, która na tym etapie zobowiązuje do wpłaty jedynie 10% wartości mieszkania i jednocześnie gwarantuje niezmienność ceny. Co ważne, do końca września 2023 roku odstąpienie od umowy z powodu braku uzyskania finansowania nie będzie wiązało się z utratą jakiejkolwiek części wpłaconej na początku zaliczki.

Program Czas na Mieszkanie dotyczy 2 projektów i ich etapów, znajdujących się w fazie realizacji, skontaktuj się z Nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty.

W sąsiedztwie realizowanej budowy osiedla Apartamenty nad Bobrem Mieszkania z ogrodami, w północnej części miasta Bolesławiec powstaje zespół kameralnych budynków w niskiej zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze, zlokalizowanych w pobliżu terenów rekreacyjnych i terenów zielonych, na skraju osiedla Staszica.
Apartamenty nad Bobrem to kolejna inwestycja bolesławieckiego dewelopera realizowana w otoczeniu zieleni w bliskim sąsiedztwie rzeki. W IV etapie inwestycji prezentujemy 10 mieszkań w dwukondygnacyjnej zabudowie szeregowej, wszystkie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane  z ogródkami, balkonami i miejscami parkingowymi.

Apartamenty  oferujemy w podwyższonym stanie deweloperskim. WYJĄTKOWY KOMFORT I OSZCZĘDNOŚCI W KOSZTACH OGRZEWANIA zapewnią elektryczne rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy i nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy. Na Nabywców apartamentów piętra czekać będą dodatkowe powierzchnie na balkonach i poddasza do dalszej adaptacji.
 
Proponujemy 2 rodzaje apartamentów:
3 pokojowy apartament, na parterze, o powierzchni 57,1 m2 składający się z: korytarza (4,6m2), dwóch sypialni (9,5m2 i 9,6m2), salonu z kuchnią (27,4m2), łazienki 4,8m2.
3 pokojowy apartament, na I piętrze, o powierzchni 60 m2 składający się z: przedsionka (1,7m2), salonu z kuchnią (30,2m2), dwóch sypialni (9,7m2 i 12,0m2), łazienki (4,2m2), schowka (2,2m2) + balkon (7,0m2), schody (3,9m2) oraz STRYCH (26,75m2) do własnej aranżacji. DODATKOWO 26,75 m2 powierzchni bez skosów– po podłodze ok 60m2!!

Ogłoszenie dotyczy apartamentu na parterze.
Termin realizacji II kwartał 2024 roku.

Standard wykończenia – podwyższony deweloperski:
- pustak ceramiczny,
- tynki gipsowe,
- schody betonowe,
- izolacja termiczna stropu poddasza z wełny mineralnej,
- izolacja zewnętrzna styropian 15 cm,
- dachówka w kolorze antracytowym,
- okna 3 szybowe w kolorze drewnopodobnym z elektrycznymi roletami,
- ogrzewanie zasilane energooszczędnym, dwufunkcyjnym piecem gazowym,
- przyłącze wodno - kanalizacyjne oraz instalacja wewnętrzna z wyprowadzonymi podłączeniami do urządzeń sanitarnych,
- całość ogrodzona z boku i tyłu budynku,
- parking oraz dojścia do budynków wyłożone kostką.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Przychodnia lekarska, Jezioro, Rzeka, Szkoła, Sklep

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej