Szklarska Poręba

ul. Sanatoryjna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
414/4929/OMS
Cena
830 800 PLN
Powierzchnia
48,87 m2
Cena za m2
17 000,20 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2023
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ mieszkania
Apartament
Typ kuchni
Aneks
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Cesja praw z umowy.
Apartament znajduje jest w kameralnym kompleksie budynków położonych w otoczeniu zieleni, w dobrze skomunikowanej części Szklarskiej Poręby. Apartament znajduje się w pierwszej lini zabudowy, posiada 2 tarasy z widokiem na panoramę gór, przy strefie rekreacyjno-relaksacyjnej. W apartamencie wprowadzono kilka funkcjonalnych zmiana, opracowana została koncepcja wykończenia i zabudowy meblowej, wyprowadzone zostały przyłącza do montażu jacuzzi na zewnątrz oraz sauny w łazience. EWENTUALNIE na życzenie Nabywcy istnieje możliwość wyposażenia apartamentu w saunę i/lub jacuzzi (dodatkowo płatne).
Istnieje możliwość przejęcia opracowanej koncepcji, terminów prac wykończeniowych itd. Szczegóły do uzgodnienia.
  Apartament (48,87m2) z miejscem postojowym w garażu podziemnym. + 2 TARAS  m2
- przedpokój 5,92 m2
- salon z aneksem kuchennym 27,56 m2
- łazienka - 5,64 m2
- pokój 9,75 m2

Cała inwestycja będzie liczyła 120 apartamentów z miejscami parkingowymi. W częściach wspólnych zaprojektowano narciarnię/rowerownię, recepcję oraz miejsce rekreacyjno-relaksacyjne (w tym zewnętrzny basen). W każdym budynku będzie znajdowała się winda. W bezpośredniej okolicy znajdują się trasy turystyczne i rowerowe.

Zarabiaj na wynajmie lub ciesz się własnym apartamentem.
Nieruchomość na użytek własny – możliwość zlecenia obsługi firmie zewnętrznej.

Cesja praw z umowy.
apartament z miejscem parkingowym  - apartament 830 800 zł netto + miejsce parkingowe 40 000 zł netto  do podanych cen doliczony zostanie podatek VAT.

termin realizacji grudzień 2022 roku.

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej