Szczytnica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
155/4929/OMS
Cena
93 800 PLN
Powierzchnia
46,90 m2
Cena za m2
2 000 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1970
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rozkładowe

Opis nieruchomości

Częściowo wyremontowane.

Na sprzedaż środkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 położone na 4 piętrze budynku mieszkalnego w miejscowości Szczytnica. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane: nowe okna plastikowe, częściowo wykonano nową instalację elektryczną. W jednym pokoju wykonano tynki, oświetlenie ledowe, docieplenie wełną „od podłogi”- na podłogach znajdują się panele. Pozostałe pomieszczenia wymagają remontu. Na mieszkanie składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. W mieszkaniu znajdują się dwa balkony – jeden w pokoju, drugi w kuchni.
Istnieje możliwość dokupienia drugiego mieszkania – obok na tej samej kondygnacji o powierzchni 45,7m2.

Budynek położony jest na osiedlu w Szczytnicy, w dobrze skomunikowanej części powiatu. W niedalekiej odległości znajdują się: przystanek autobusowy, sklep, strefa ekonomiczna z licznymi zakładami pracy, stacje benzynowe, lokale gastronomiczne, węzeł autostradowy A4/DK18.

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Mobile:
572 344 554
Email:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej