Bolesławiec

ul. K. I. Gałczyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
419/4929/OMS
Cena
309 900 PLN
Powierzchnia
41,80 m2
Cena za m2
7 413,88 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2024
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Winda
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Typ mieszkania
Rozkładowe
Powierzchnie pokoi
24,2/9,4
Typ kuchni
Aneks
Wysokość pomieszczeń (cm)
265
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Na START – Gałczyńskiego
II etap sprzedaży już trwa !! 

Decydując się na zakup mieszkania od wiarygodnego dewelopera zyskujesz:
- osłonę przeciw inflacyjną
- notarialną gwarancja stałej ceny
- gwarancje ukończenia inwestycji
- 5 letnią rękojmie

opis inwestycji:
NA START to rozbudowana oferta mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych. Zaprojektowano 30 mieszkań 2 pokojowych o powierzchni 33-47 m2, 10 mieszkań 3 pokojowych o powierzchni ok 57 m2 oraz 35 mieszkań o powierzchni 63-68 m2. Do większości mieszkań na parterze będą przynależały tarasy, a do mieszkań na piętrach balkony. Wygodne parkowanie umożliwią miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym. Budynek obsługują trzy wewnętrzne klatki schodowe oraz trzy windy, umożliwiające dostęp do parkingu podziemnego oraz mieszkań w całym budynku. 
Lokale oddane zostaną w podwyższonym stanie deweloperskim, a największym atutem będą zewnętrzne rolety we wszystkich oknach oraz centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

NA START znajduje się w funkcjonalnej przestrzeni doskonale zorganizowanego, istniejącego i lubianego przez mieszkańców osiedla. W najbliższej okolicy dostępne są placówki edukacyjne (przedszkole, szkoła podstawowa), przychodnia lekarska, place zabaw, boiska, miejsca rekreacji i odpoczynku, siłownia, sala fitness, pasaż handlowy, dyskonty spożywcze, market oraz przystanki autobusowe. Lokalizacja ta zapewnia szybki dojazd do centrum Bolesławca. Dużą zaletą są bezpośrednie połączenia autobusowe darmową komunikacją.


Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Kościół, Plac zabaw, Sklep, Fitnes, Apteka, Szkoła, Hala sportowa, Przedszkole

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej