Różyniec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 256 PLN
Cena za m2
13 PLN
Powierzchnia
712 m2
Powierzchnia działki
9 205 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Numer oferty
4/4929/OHW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2 magazyny o powierzchni 356 m2 każdy znajdujące się na terenie Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - gmina Gromadka, powiat bolesławiecki, w obszarze o przeznaczeniu przemysłowo – magazynowo - usługowym. Magazyny położone są na działce gruntu o powierzchni 9205 m2. Działka gruntu ma kształt zbliżony do prostokąta, teren płaski, zagospodarowany i ogrodzony, w znacznej części utwardzony. Działka położona jest przy utwardzonej drodze o nawierzchni betonowej.
Budynki hangarów wybudowane zostały z żelbetonu, posadzki betonowe, wysokie bramy wjazdowe – 4m.

Nieruchomość położona jest przy autostradzie A4 na wysokości węzła LSSE Krzywa, w niedalekiej odległości od węzła z autostradą A18, w ciągu drogi krajowej DK 94.
Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia działek gruntu o powierzchni 10534 m2 zabudowanych dwoma 2 budynkami hangarów samolotowych. Działka przylega bezpośrednio do nieruchomości będącej przedmiotem sprzedaży.

Koszty:
Magazyn 13 zł/m2
Utwardzony plac 1 zł/m2
+ opłaty eksloatacyj, ochrona.
Do podanej ceny doliczony zostanie podatek VAT zgodnie z obowiązującą stawką.

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej