Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
52/4929/OLW
Powierzchnia
38,50 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Cena
1 200 PLN
Kaucja
2
Piętro
1
Open Space
Tak
Wysokość pomieszczeń (cm)
270
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Lokal w centrum
Do wynajęcia lokal o powierzchni 38,5 m2, położony na I piętrze budynku usługowego przy ul. Sierpnia’80. Lokal ustawny, jasny, z dużą ilością okien, oddzielnym wejściem i dostępem do pomieszczenia socjalnego oraz WC. Na powierzchnię lokalu składa się jedno duże pomieszczenie.

Budynek położony jest w ciągu handlowo – usługowym, przy deptaku o dużym natężeniu ruchu pieszych. Z dwóch stron budynku znajdują się liczne miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, galeria handlowa, kino, obiekty rekreacyjno – sportowe oraz budynki użyteczności publicznej.

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Mobile:
572 344 554
Email:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej