Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
76/4929/OLW
Powierzchnia
47,20 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Cena
1 500 PLN
Kaucja
1-2
Liczba pięter
4

Opis nieruchomości

Lokal biurowy, użytkowy – parter, 47,2m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 47,2 m2, położony na parterze budynku przy ul. Wybickiego w Bolesławcu. Lokal posiada wejście z klatki schodowej oraz z balkonu znajdującego się bezpośrednio przy klatce schodowej. Lokal wykończony, z częściowym wyposażeniem, ogrzewanie własne gazowe, internet, instalacja alarmowa. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,56 m2. Obecnie w lokalu wydzielono dwa pomieszczenia biurowe, gabinet oraz pomieszczenie socjalne z wc.
Budynek docieplony styropianem, oddany do użytku w 2008 roku, posiada dwa wejścia od przodu i z tyłu budynku. Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się od przodu i z tyłu budynku.

Lokal doskonale nadaje się na biuro, salon, kancelarie. Niskie koszty utrzymania.
Do podanej stawki czynszu doliczony zostanie podatek Vat zgodnie z obowiązującą stawką.

Nieruchomość położona jest w centrum miasta, w niedalekiej odległości znajdują się: przedszkole, szkoła, sklepy, przystanki autobusowe, banki, siłownia, basen, tereny sportowo rekreacyjne, budynki użyteczności publicznej.

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej