Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
90/4929/OLW
Powierzchnia
35 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Cena
1 575 PLN
Piętro
Parter

Opis nieruchomości

Biuro w centrum, I piętro, 35 m2
Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 16 m2 i 19 m2.
Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro położony na I piętrze reprezentacyjnej kamienicy  przy ul. Sierpnia’80. Budynek przeszedł gruntowny remont w 2022 roku - nowe okablowanie, wentylacja, podłogi, stolarka, rozbudowano system klimatyzacji we wszystkich lokalach. W budynku znajduje się alarm oraz monitoring. Zastosowana stolarka oraz odpowiedniej klasy szkło zapewnia oprócz komfortu codziennej obsługi ,wyciszenie oraz odpowiednie doświetlenie powierzchni biurowej. W częściach wspólnych budynku będą znajdowały się: poczekalnia oraz toaleta. Lokal wyposażony jest w instalację telefoniczną, klimatyzację, wentylację, wideodomofon, zewnętrzne elektryczne rolety.

Podana cena nie zawiera podatku VAT.
KOSZTY:
Czynsz najmu 1575 zł
Opłata serwisowa: 10 zł/m2
Opłaty eksploatacyjne

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, galeria handlowa, kino, obiekty rekreacyjno – sportowe oraz budynki użyteczności publicznej.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Okablowanie telefoniczne: Tak
  • Okablowanie elektryczne: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej