Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
86/4929/OLW
Powierzchnia
27 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Cena
1 200 PLN
Piętro
Parter

Opis nieruchomości

Biuro w centrum, I piętro, 27,3 m2
Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro położony na I piętrze reprezentacyjnej kamienicy  przy ul. Sierpnia’80. Budynek przeszedł gruntowny remont w 2022 roku - nowe okablowanie, wentylacja, podłogi, stolarka, rozbudowano system klimatyzacji we wszystkich lokalach. Zastosowana stolarka oraz odpowiedniej klasy szkło zapewnia oprócz komfortu codziennej obsługi ,wyciszenie oraz odpowiednie doświetlenie powierzchni biurowej. Dostępne są pomieszczenia biurowe o powierzchni od 13 do 35 m2, które oddane zostaną w stanie wykończonym. Lokale  wyposażone są w instalację telefoniczną, klimatyzację, wentylację.

Podana cena nie zawiera podatku VAT.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, galeria handlowa, kino, obiekty rekreacyjno – sportowe oraz budynki użyteczności publicznej.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Okablowanie telefoniczne: Tak
  • Okablowanie elektryczne: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej