Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
64/4929/OLW
Powierzchnia
25 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Cena
1 200 PLN

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25 m2, położony na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Bolesławcu. Lokal znajduje się na parterze budynku handlowo - usługowego. Lokal charakteryzuje się piękną dużą witryną. Lokal o wymiarach 4,29 x 5,72 oraz pomieszczenie gospodarcze o wymiarach 1,66 x 3,21 m2.
Dużymi atutami nieruchomości są: duży parking przed budynkiem, zamieszczenie reklamy na witrynie od strony ulicy, w pobliżu przystanek autobusowy.

Instalacje: elektryczna oraz teleinformatyczna.
Lokal posiada własne ogrzewanie centralne piecem gazowym dwufunkcyjnym, ciepła woda również z pieca.

OPŁATY: 1200 zł miesięczny czynsz najmu + opłaty eksploatacyjne (prąd, gaz, woda), kaucja 1200 zł.

Istnieje możliwości wynajęcia dodatkowo dwóch lokali o powierzchni 134 m2 oraz 20 m2,znajdujących się na parterze w tym samym budynku.

Lokal użytkowy idealny pod usługi kosmetyczne i biurowe.

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Mobile:
572344551
Email:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej