Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
61/4929/OLW
Powierzchnia
20 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Cena
800 PLN
Kaucja
800
Piętro
0

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 20 m2, położony na parterze budynku handlowego. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, przy drodze o dużym natężeniu ruchu ulicznego. Istnieje możliwość wyeksponowania reklamy na witrynie lokalu oraz ścianie budynku od strony drogi. Bezpośrednio przy budynku znajdują się miejsca parkingowe. Lokal idealny pod salon kosmetyczny.
Lokal dostępny od 1 października.

Lokal usługowy posiada własne ogrzewanie centralne z pieca dwufunkcyjnego gazowego, ciepła woda również z pieca gazowego.

OPŁATY: czynsz miesięczny 800 zł netto, kaucja 800 zł netto plus opłaty eksploatacyjne.

W niedalekiej odległości znajdują się: sklep ogólnospożywczy, salon fryzjerski, punkty gastronomiczne, przystanek autobusowy.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.3
  • Komunikacja: Autobus
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Mobile:
572344551
Email:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej