Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
63/4929/OLW
Powierzchnia
20 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Cena
1 000 PLN

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20 m2, położony na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Bolesławcu. Lokal znajduje się na parterze budynku handlowo - usługowego. Lokal o wymiarach 3,11 x 4,79, dodatkowo korytarz który może służyć jako poczekalnia oraz dwie toalety.
Lokal użytkowy idealny pod usługi kosmetyczne lub dentystyczne, usługi biurowe.
Dużymi atutami nieruchomości są: duży parking przed budynkiem, zamieszczenie reklamy stojącej przed budynkiem, w pobliżu przystanek autobusowy.

Instalacje: elektryczna oraz teleinformatyczna.
Lokal posiada własne ogrzewanie centralne piecem gazowym dwufunkcyjnym, ciepła woda również z pieca.

OPŁATY: 1000 zł miesięczny czynsz najmu + opłaty eksploatacyjne (prąd, gaz, woda), kaucja 1000 zł.

Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo dwóch lokali o powierzchni 134 m2 oraz 25 m2, znajdujących się na parterze w tym samym budynku.

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Mobile:
572344551
Email:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej