Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
93/4929/OLW
Powierzchnia
15 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Cena
1 100 PLN
Kaucja
tak
Piętro
2
Liczba pięter
2

Opis nieruchomości

Biuro w centrum, II piętro, 15 m2
Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro położony na II piętrze kamienicy " Złoty Lew ". Kamienica znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ul. Zgorzeleckiej. Budynek przeszedł gruntowny remont w 2016r., nowe tynki, okablowanie, wentylacja, podłogi, stolarka, rozbudowano system klimatyzacji we wszystkich lokalach. Zastosowana stolarka oraz odpowiedniej klasy szkło zapewnia oprócz komfortu codziennej obsługi ,wyciszenie oraz odpowiednie doświetlenie powierzchni biurowej. Oferowany lokal oddany zostanie w stanie wykończonym, ściany pomalowane na biało, na podłodze wysokiej klasy panele, drzwi z izolacją akustyczną ponadto biuro wyposażone jest w instalację telefoniczną, domofon.

Miesięczne koszty:
- biuro 1100 zł
- serwis 9,5 zł/m2, serwis urządzeń i instalacji, ogrzewanie, sprzątanie powierzchni wspólnych (klatka schodowa, WC), serwis sanitarny (środki czystości, papier, ręczniki),
- energia elektryczna (refaktura).
Podane cena nie zawiera podatku VAT.

W budynku mieści się oddział banku, biuro nieruchomości, biuro rachunkowe, agencja ochrony. W najbliższej okolicy znajdują się budynki użyteczności publicznej, notariusz, kancelarie adwokackie, biura ubezpieczeniowe, banki, lokale gastronomiczne.

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Okablowanie telefoniczne: Tak
  • Okablowanie elektryczne: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej