Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
66/4929/OLW
Powierzchnia
118,26 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe
Cena
8 159,94 PLN
Piętro
0
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 118,26 m2 w budynku Hotelu Ibis w centrum Bolesławca, przy placu Księdza Jerzego Popiełuszki.

NAROŻNY, WYEKSPONOWANY LOKAL Z DUŻYMI WITRYNAMI !!

Lokal położony będzie na parterze budynku hotelu z bezpośrednim wejściem od strony ulicy. Dodatkowo w lokalu zaplanowano wejście z boku budynku oraz wyjście z tyłu budynku. Przed budynkiem zostaną wykonane miejsca parkingowe, a w okolicy znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Istnieje możliwość przypisania miejsc parkingowych do wyłącznego użytku najemcy (miejsca w parkingu podziemnym lub bezpośrednio przed lokalem).

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, galeria handlowa, kino, obiekty rekreacyjno – sportowe oraz budynki użyteczności publicznej.
LOKALIZACJA W MIEJSCU O DUŻYM NATĘŻENIU RUCHU PIESZYCH !!!

Lokal zostanie przekazany przyszłemu najemcy w stanie surowym zamkniętym z doprowadzonymi mediami. Obiekt zostanie oddany do użytku w styczniu 2020 roku (przekazanie lokalu do wykończenia wewnątrz – sierpień/wrzesień 2019 roku).
KOSZTY:
- miesięczna stawka czynszu: 69 zł/m2 NETTO
- opłaty eksploatacyjne: 55 zł/m2 NETTO
(koszty administracji i zarządzania budynkiem, okresowe przeglądy techniczne budynku, koszty utrzymania czystości i porządku nieruchomości wspólnej, koszty utrzymania urządzeń wentylacji na zewnątrz lokalu, koszty zryczałtowane za wentylacje nawiewno/wywiewne pomieszczeń, koszty utrzymania stacji trafo w związku z wymaganą przez najemcę mocą przesyłu energii elektrycznej podstawowej, konserwacje elektryczne i ogólnobudowlane części wspólnych oraz ciągów pieszo –jezdnych, terenów zielonych, koszty ubezpieczenia budynku, odśnieżanie przed lokalem, odśnieżanie dachu lokalu, serwis klimatyzacji zewnętrznej (jednostki freonowe zewnętrzne), serwis wentylacji zewnętrznej (jednostki zewnętrzne wentylacji), podatki i opłaty związane z nieruchomością).

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Mobile:
572 344 554
Email:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej