Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
100/4929/OLW
Powierzchnia
100 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Medyczne, Inne
Cena
3 500 PLN
Piętro
Parter

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości Bolesławiec przedstawia do wynajęcia DWUPOZIOMOWY lokal składający się z trzech pomieszczeń, położony w atrakcyjnej lokalizacji, w centrum miasta przy ul. Kubika w Bolesławcu.

Atutem nieruchomości jest niezależne wejścia do lokalu, dużą i przestronną witryna może posłużyć jako reklama prowadzonej działalności.


Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdują się dwa pomieszczenia główne (sale) oraz toaleta o łącznej powierzchni 70 m2, natomiast w przyziemiu znajduje pomieszczenie ( gabinet ) wraz z toaletą o łącznej powierzchni 30 m2.

Lokal można przystosować do własnych potrzeb, zaopatrzony jest we wszystkie media: energię elektryczną, wodę, kanalizację miejską, ogrzewanie centralne – gazowe ( piec dwufunkcyjny) oraz został zamontowany alarm.

Bardzo korzystne położenie, w ścisłym centrum Bolesławca, blisko Rynku, muzeum ceramiki, kina, szkół oraz sklepów.

Lokal z przeznaczeniem na gabinety lekarskie, medycyny estetycznej, rehabilitacji, placówke edukacyjną, szkołe językow, salon kosmetyczny, fryzjerski lub masażu, studio tatuażu, agencję reklamową, biuro rachunkowe, projektowe, geodezyjne.

OPŁATY MIESIĘCZNE:

- najem – 3 500 zł (brutto)
- prąd, gaz wg własnego zużycia + wywóz nieczystości

Wymagana kaucja – przy podpisaniu umowy.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Okablowanie elektryczne: Tak

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej