Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 770 000 PLN
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
2
Rok budowy
1996
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek usługowo – mieszkalny położony w Bolesławcu przy ul. 10-marca. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1158 m2 zabudowana budynkiem o łącznej powierzchni 617 m2. Teren ogrodzony, częściowo wyłożony kostką brukową, zagospodarowany na miejsca parkingowe z dwoma bramami wjazdowymi (do części mieszkalnej oraz od strony hali, bezpośrednio przy rampie rozładunkowej).

Położenie nieruchomości oraz funkcjonalne połączenie obiektu pozwala na prowadzenie małej produkcji, gastronomii np. firmy cateringowej. Istnieje również możliwość podzielenia budynku na część np. mieszkalną lub biurową i usługową. Część mieszkalna i usługowa posiadają oddzielne ogrzewanie i oddzielne liczniki.

Na zabudowania składają się:
- część mieszkalna o powierzchni 174,6 m2, którą, w miarę potrzeb, można zaaranżować na powierzchnię biurową,
- część handlowa połączona bezpośrednio z częścią hali. Część handlowa z dużymi witrynami wyeksponowana jest od strony parkingu. Część, w której znajduje się hala posiada 2 poziomy. Na 1 znajduje się duże pomieszczenie z bramą i dostępem do rampy załadunkowej, na poziomie 0 znajdują się kilka pomieszczeń pomocniczych, część socjalna, kotłownia.

Obiekt wyposażony jest w instalacje monitoringu, alarmową, teleinformatyczną, elektryczną, gazową, wodną, kanalizacyjną, ogrzewanie oraz częściowo w klimatyzację.

W bezpośredniej okolicy znajduje się ogólnodostępne miejsca parkingowe, dwie drogi dojazdowe, liczne punkty handlowo – usługowe, przystanki autobusowe.

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej