Bolesławiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 650 000 PLN
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
1
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe, Medyczne

Opis nieruchomości

Nieruchomość z Najemcami.
Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni ok. 1229 m2, położony w Bolesławcu przy ul. 10-go Marca, obok marketu Carrefour, przy drodze o dużym natężeniu ruchu. Budynek wybudowany w 2000 roku, metodą tradycyjną, murowaną, dach płaski. Na parterze i piętrze budynku znajdują się duże witryny od strony ulicy. Budynek położony jest na działce o powierzchni 934 m2. Po obu stronach budynku znajdują się liczne miejsca parkingowe.
Infrastruktura – pełna, wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m2, siatka słupów ok. 4,5m x 4,5m.

Budynek trzy kondygnacyjny:
-1 – lokal o powierzchni 435 m2 przystosowany do prowadzenia działalności usługowej – gastronomicznej (możliwość organizacji imprez okolicznościowych, bankietów, konferencji..).
0 – lokal o powierzchni ok. 400 m2. Na powierzchnie kondygnacji składają się pomieszczenia biurowe, socjalne, magazynowe, powierzchnia handlowa. Przy budynku znajduje się rampa.
1 – lokal o powierzchni ok. 400 m2. Na powierzchnię kondygnacji składają się pomieszczenia magazynowe oraz sala sprzedaży.

Obiekt w pełni wynajęty, dokumenty do wglądu, szczegóły do uzgodnienia.
Zapraszamy na spotkanie.

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej