Żarki Średnie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
144/4929/OGS
Powierzchnia działki
3 047 m2
Cena
99 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
37
Długość działki (mb.)
72
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 3047 m2, znajduje się w miejscowości Żarki Średnie, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki. Działka oddalona od Zgorzelca zaledwie o kilka minut.
Działka słoneczna, położona w urokliwym miejscu, w małej miejscowości. Dojazd do działki drogą asfaltową, działka w kształcie prostokąta, teren płaski. Podstawowe przeznaczenie działki gruntu: tereny mieszkaniowe jednorodzinne.
Media: woda, kanalizacja - w drodze, prąd przy granicy działki.

W niedalekiej odległości, w pobliskiej miejscowości znajdują się: szkoła podstawowa, sklep spożywczy, stacja benzynowa oraz tereny zielone i rekreacyjne.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Obecna zabudowa działki: Brak

Kontakt

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka

Telefon:
572344551
E-mail:
agnieszka@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej