Zacisze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
235/4929/OGS
Powierzchnia działki
971 m2
Cena
85 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Atutem jest niesamowity krajobraz na góry oraz tereny zielone.
Z działki rozpościera się widok na góry Izerskie, wprost na nartostradę oraz Stóg Izerski.


MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 971 m2. Położona w urokliwej miejscowości Zacisze w powiecie lubańskim, 6 km od Gryfowa Śląskiego.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka grunty oznaczone jest symbolem MN/4 tereny o zabudowie mieszkaniowej, jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej . 


Lokalizacja działki umożliwia bardzo dobre połączenie z Gryfowem Śląskim (6 km), który znajduje się na Pogórzu Izerskim. Przez gminę przepływa rzeka Kwisa, między Leśną a Gryfowem znajdują się zbiorniki zaporowe.
 
Na terenie gminy znajduje się Jezioro Złotnickie (3 km od Zacisza) wraz z ośrodkiem wypoczynkowym, który zachęca do aktywnego wypoczynku oraz relaksu. 20 km dzieli nas od Lwówka Śląskiego słynącego  z Agatowego Lata. Jadąc dalej drogą wojewódzką nr 297 dotrzemy do przepięknego miasta słynącego z ceramiki - Bolesławca.
 
Jeśli ktoś lubi górskie widoki i wędrówki, to może zachwycać się panoramą Świeradowa Zdrój (15 km), miejscowość ta słynie z uzdrowisk oraz ze stoków narciarskich. 
W niecałą godzinę od Zacisza mamy górskie miejscowości jak Karpacz czy Szklarska Poręba.
Ponadto jeżeli zamarzy nam się zwiedzanie lub zakupy po za granicą naszego kraju, to zaledwie w ciągu kilkudziesięciu minut możemy znaleźć się w Czechach lub w Niemczech.

Media : prąd - linia napowietrzna
woda - własna studnia

Wynagrodzenie dla biura jest po stronie sprzedającej.

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej