Żeliszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
105/4929/OGS
Powierzchnia działki
2 761 m2
Cena
74 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
31
Długość działki (mb.)
88

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2761 m2, w miejscowości Żeliszów, gmina Bolesławiec. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (asfaltowej). Działka posiada reguralny kształ prostąkąta o wymiarach 31m x 88m. W niedalekiej odległości znajdują się szkoła, boisko, sklep, kościół, tereny rekreacyjno sportowe.

W MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Przeznaczenie uzupełniające: zabudowa zagrodowa, usługi, usługi obsługi rolnictwa, agroturystyka, obiekty infrastruktury technicznej, urządzenia budowlane, drogi wewnętrzne, ciągi pieszo-jezdne, ciągi pieszo-rowerowe, ścieżki rowerowe, budynki gospodarcze i garaże, zieleń urządzona, wody powierzchniowe śródlądowe.
Ustalenia dotyczące zasad ochrony i kształtowania ładu przestrzennego oraz parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu:
1) maksymalny wskaźnik zabudowy: 0,20;
2) minimalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,1;
3) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,4;
4) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej: 30%;
5) maksymalna wysokość zabudowy: 10 m;

Istnieje możliwość kupienia drugiej działki o powierzchni 2905 m2.

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej