Tomaszów Bolesławiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
180/4929/OGS
Powierzchnia działki
2 000 m2
Cena
299 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż zabudowanądziałkę gruntu o powierzchni 20 arów w Tomaszowie Bolesławieckim, niedalekostrefy ekonomicznej w Osłej i Szczytnicy. Zaletą nieruchomości jest zachowanastodoła, która nadaje się do adaptacji na cele mieszkaniowe lub prowadzeniadziałalności typu agroturystyka, warsztat oraz dwie drogi dojazdowe z dwóch stron działki.
 
INFORMACJE PODSTAWOWE:
Powierzchnia działki : 2000 m2
Powierzchnia budynku – 170 m2
 
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego:
Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnej z dopuszczeniem usług (symbol MNU/9)
 
W budynku zostało wydzielone osobne pomieszczenie, wktórym znajduje się garaż o powierzchni 60,00 m2 z dużą bramą wjazdową o wysokości2,55 cm. Obiekt połączony jest wysokim murem z piaskowca w którym znajduje się furtkaprowadząca na pozostały teren zielony działki.
Budynek wybudowany w tradycyjny sposób murowany oprzewadze kamienia – piaskowca oraz cegły. Solidny fundament oraz betonowystrop dają nam możliwość własnej aranżacji budynku.
 
Media:
- prąd, woda i kanalizacja – w obrębie działki
 
Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja,budynek znajduje się bliskiej odległości od drogi krajowej nr 94 oraz strefekonomicznych. Budynek położony na osiedlu domków jednorodzinnych, na którymznajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia lekarska,apteka. 
 
Zapraszam na prezentację.
Cena : 299 000 zł
 
Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca!
 
Osoba prowadząca:
Magdalena Rzewnicka
Tel. 572 344 551
e-mail: magda@msrnieruchomosci.pl
 
 

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Sklep, Plac zabaw, Szkoła, Restauracja, Las, Hala sportowa, Apteka, Przedszkole, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Magda Rzewnicka

Magda Rzewnicka

Telefon:
572344551
E-mail:
magda@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej