Kliczków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
211/4929/OGS
Powierzchnia działki
19 411 m2
Cena
1 649 935 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Idealne miejsce do stworzenia artystycznego projektu i zagospodarowanie przestrzeni stałymi elementami sztuki.

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 19411 m2, położona w urokliwej miejscowości Kliczków, gmina Osiecznica, powiat bolesławiecki. Działka położona jest w otulinie lasu i posiada dostęp do drogi asfaltowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Folwark Książęcy oraz Zamek Kliczków.

Gminę Osiecznica charakteryzuje bardzo dobra infrastruktura społeczno-edukacyjna, wyremontowane drogi, baza sportowo - rekreacyjna, kryty basen, korty tenisowe, trasy rowerowych, szlak konny na odcinku Kliczków-Przewóz. Przez Gminę przepływa przepiękna rzeka Kwisa, a jej spokoju nie zakłóca uciążliwy przemysł. Te walory są istotne dla całego regionu i z tego powodu gmina jest postrzegana jako ,,zielone płuca województwa, w sercu Borów Dolnośląskich.

Stajnia Książęca, mieszcząca się na terenie Folwarku Książęcego łączy rekreację jeździecką z pracą szkoleniową. Stajnia prowadzi zajęcia na ujeżdżalni i w terenie, organizuje  rajdy konne prowadzi również szkółkę jeździecką. Folwark Książęcy jest oddalony od Zamku Kliczków o 150 metrów.
Zamek Kliczków to historyczne centrum konferencyjno-wypoczynkowe, które dysponuje siedmioma zróżnicowanymi salami konferencyjnymi, a także bogato wyposażonym centrum SPA&Wellness z basenem.

W MPZP obszar oznaczony symbolem MN/U0.19 – przeznaczenie podstawowe zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa usługowa, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna w budynkach do 4 mieszkań.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marcin Skrzypczynski

Marcin Skrzypczynski

Telefon:
572 344 554
E-mail:
marcin@msrnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSR Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, że będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MSR Nieruchomości z siedzibą przy Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosciboleslawiec.pl… czytaj więcej